Regional Selection Conference of EYP CZ Uherské Hradiště 2019

22/11/2019 to 24/11/2019 

The European Youth Parliament in the Czech Republic has been an important source for youth discussion, personal development and reflection on societal issues and intercultural dialogue for many young students all over the country. It has also been of crucial importance for the development of soft skills for many of its members. This year's regional selection conference will offer another opportunities for youngsters to discover EYP and all that it brings.

The Regional Selection Conference of EYP CZ Uherské Hradiště 2019 will continue this development by becoming the 8th RSC in the history of EYP CZ and welcoming 90 Czech and international Delegates in the South Moravian town of Uherské Hradiště between 22 and 24 November 2019 (21 to 24 November for the Officials). The Delegates will get the opportunity to debate a wide variety of topics all tied together by the general theme of education and its aspects. The most successful delegations as well as some individual Delegates will be chosen to attend the 22nd National Selection Conference of EYP Czech Republic, which will take place in spring of 2020.

The Head Organisers of the session are Ms Alžběta Vítková and Ms Hana Vicherková. More information about the session and about the calls for individual team members will soon become available! Should you have any questions, please feel free to contact rvk19@eyp.cz or uh19@eyp.cz. Additional information can be found on the following websites: http://eyp.cz/zasedani/https://www.facebook.com/eypcz/

profile image
post image

Chcete se přihlásit na pozice místopředsedů nebo editorů regionálních výběrových konferencí, ale rádi byste nejprve věděli, jak budou zasedání probíhat? Pak se určitě podívejte na Vision booklet, který pro vás připravili prezidenti obou konferencí. Kromě popisu průběhu akcí v něm najdete také vize zasedání a otázky z přihlášky. 🤓

https://issuu.com/eyp_cz/docs/rsc19_vision_booklet

profile image
post image

Spustili jsme přihlašování na pozice místopředsedů a editorů zasedání! Máte vizi, jak pro nové EYPery připravit nezapomenutelnou první zkušenost s naší organizací? 👨‍🏫🎥 Pak pošlete svou přihlášku a připojte se k Alině a Arthurovi! Čas máte do 31. srpna 23:59 SELČ.

Přihláška pro Tábor: https://www.members.eyp.org/event/regional-selection-conference-eyp-cz-t...

profile image
post image

Máme pro vás zprávu, na kterou jistě už netrpělivě čekáte! Je nám ctí oznámit, že předsedy regionálních výběrových konferencí jsou Alina Khan(L) a Arthur Würsten (PL)! 🎉Jsme nesmírně rádi, že si vybrali právě naše zasedání a věříme, že se jim povede vytvořit nezapomenutelnou atmosféru. Nezapomeňte nás sledovat, brzy chystáme další novinky! 😎

profile image
post image

Čas běží!
Zbývá už jen ŠEST hodin do uzavření přihlašování na pozici Organizátora letošních Regionálních výběrových konferencí!

Nepropásni tuto jedinečnou možnost zažít něco nového a zlepšit svoje organizační schopnosti!

Přidej se k Adamovi a Davidovi v Táboře nebo Bětce a Hance v Uherském Hradišti a staň se nedílnou součástí ve formování těchto klíčových událostí EPM v ČR! Pokud bys měl/a nějaké dotazy, určitě nás kontaktuj na uh19@eyp.cz nebo tbr19@eyp.cz.

profile image
post image

Pracuješ už na své přihlášce?
Zbývá jen pár dní do konce přihlašování na pozici Organizátora letošních Regionálních výběrových konferencí!

Přidej se k Adamovi a Davidovi v Táboře a Hance a Bětce v Uherském Hradišti a pomoz jim zorganizovat dvě nezapomenutelné podzimní konference! Stačí jen vyplnit přihlašovací formulář! Pokud by ses chtěl/a ještě na něco zeptat, neváhej nás kontaktovat na uh19@eyp.cz nebo tbr19@eyp.cz.

profile image
post image

Jsi připraven/a zažít EYP jinak?

Tak se přihlas na pozici Organizátora letošních Regionálních výběrových konferencí a zjisti, co tato role obnáší! Získej cenné zkušenosti, které můžeš posléze uplatnit i v osobním nebo profesním životě!

Přidej se k Davidovi a Adamovi v Táboře nebo týmu Hanky a Bětky v Uherském Hradišti a pomoz jim uspořádat dvě skvělé listopadové akce, na které budou všichni určitě rádi vzpomínat! Pokud bys měl/a další dotazy neváhej nás kontaktovat na uh19@eyp.cz nebo tbr19@eyp.cz.

profile image
post image

Chceš poznat, jaké to je organizovat zasedání?

EPM v ČR hledá 9 českých organizátorů na každou ze dvou Regionálních výběrových konferencí, které se uskuteční v listopadu letošního roku. Jsi pracovitý či pracovitá a máš chuť pořád se učit a zlepšovat? Hledáme jak zkušené, tak nové členy!

Neváhej a přidej se k vytváření dvou bezpochyby nezapomenutelných zasedání. Jsme tu pro tebe, v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhej kontaktovat na uh19@eyp.cz nebo tbr19@eyp.cz.

profile image
post image

21. Národní výběrová konference EPM v ČR Olomouc 2019 je na Facebooku! Do zasedání již zbývají pouhé 2️⃣ měsíce, nezapomeňte tedy dát stránce 👍, ať Vám neunikne žádná z novinek, o které se s Vámi již brzy podělíme!

----

21st National Selection Conference of EYP CZ Olomouc 2019 is on Facebook! There are only 2️⃣ months left until the session, so do not forget to 👍 the page to get all the updates which will be posted soon!

profile image
post image

❗️Informace pro všechny delegáty Regionálních výběrových konferencí 2018! ❗️

Pokud Vás konference nadchly a rádi byste v EYP pokračovali i v dalších letech, určitě oceníte možnost se v budoucnu hlásit na zasedání po celé Evropě a mít k tomu v rukávu nějakou výhodu do začátku. Nyní si můžete přidat RVK Litoměřice nebo Ostrava do své historie na členské platformě a získat tak první položku na své cestě EYP! 🇪🇺✈️

profile image

Regionální výběrové konference roku 2018 jsou sice již za námi, ale my si všechny zážitky a skvělé momenty stále rádi připomínáme díky výtvorům našich žurnalistů. 📸 ✍️🤩 Obě akce však navíc zaznamenaly pozornost mnoha různých médií a informačních webů, z čehož máme velkou radost! 📰🗞

Všechny výstupy naleznete na www.eyp.cz/psali-o-nas/

Pages